Seminarium uczelniane PW pt. „Europejska Ewaluacja Instytucjonalna Politechniki Warszawskiej”, 16.03.2023

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na Seminarium uczelniane PW pt. „Europejska Ewaluacja Instytucjonalna Politechniki Warszawskiej”, którego prelegentem będzie prof. Zbigniew Pakieła, pełnomocnik Rektora PW ds. jakości kształcenia i akredytacji.

Spotkanie odbędzie się w  dniu  16 marca 2023 r. o godz. 16.15 w sali 134 Gmachu Głównego PW.

Zapraszamy zainteresowane osoby do udziału w spotkaniu.

Sympozjum matematyczne w Chęcinach, 2-5.03.2023

W dniach 2-5 marca 2023 w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej UW Korzecko w Chęcinach odbyło się Sympozjum matematyczne CBRS UW - CSZ PW - MiNI PW.

OTWARCIE VI KONKURSU MOBILITY PW - konkurs dla uczestników szkoły doktorskiej PW

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych informuje, iż w dniu 1 marca 2023 r. został otwarty VI konkurs w ramach programu Mobility PW. Konkurs jest skierowany do doktorantów - uczestników szkoły doktorskiej PW. Nabór wniosków do 24 marca 2023 włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu.

Uczelniana Oferta Dydaktyczna CSZ PW - propozycja na semestr letni 2023

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej, we współpracy ze Szkołą Doktorską PW, prowadzi międzywydziałowe interdyscyplinarne wykłady dla doktorantów i zaprasza do zapoznania się z ofertą wykładów ogólnouczelnianych w semestrze letnim 2022/2023.

TOPTECHNIKA - Applied AI: Outstanding Opportunities and Challenges - Artur W. Dubrawski, 14.02.2023

Centrum Studiów Zaawansowanych PW we współpracy z Wydziałem Matematyki i Nauk Informacyjnych PW zapraszają na wykład prof. Artura W. Dubrawskiego z Carnegie Mellon University (USA), którego obszarem badań naukowych jest dziedzina informatyki.

Otwarcie V konkursu w ramach programu MOBILITY PW

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych informuje, iż w dniu 19 grudnia 2022 r. został otwarty V konkurs w ramach programu Mobility PW. Konkurs jest skierowany do doktorantów i pracowników Politechniki Warszawskiej. Nabór wniosków do 30 stycznia 2023 włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu.