Studencka Konferencja Zastosowań Matematyki DwuMIan, 27.03.2021

W dniu 27 marca 2021 r. od godz. 9:30 na platformie Hopin, odbędzie się kolejna edycja Studenckiej Konferencji Zastosowań Matematyki DwuMIan, pod patronatem Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej.

Dostęp uzyskają Państwo poprzez link: https://hopin.com/events/studencka-konferencja-zastosowan-matematyki-dwumian

Uczelniana Oferta Dydaktyczna CSZ PW - propozycja na semestr letni 2021 - wykłady zdalne

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza do zapoznania się z ofertą wykładów ogólnouczelnianych w semestrze letnim 2020/2021.

Wykłady prowadzone zdalnie.

OPEN TIME OF CAS – „Nieskończoność - czy istnieje?”, 12.03.2021

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na otwarte spotkanie zdalne z cyklu OPEN TIME OF CAS – Rozmowy i Rozumowania pt. „Nieskończoność - czy istnieje?”. Prelegentami będą: Andrzej Dragan (Wydział Fizyki, Uniwersytet Warszawski); Stanisław Janeczko (Centrum Studiów Zaawansowanych, Politechnika Warszawska); Tomasz Miller (Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych, Uniwersytet Jagielloński).

OPEN TIME OF CAS – „Natura umysłu”, 18.01.2021

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na otwarte spotkanie zdalne z cyklu OPEN TIME OF CAS – Rozmowy i Rozumowania pt. „Natura umysłu”. Prelegentami będą: Jan Fronk (Wydział Biologii, Uniwersytet Warszawski); Mateusz Hohol (Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych Uniwersytet Jagielloński); Stanisław Janeczko (Centrum Studiów Zaawansowanych, Politechnika Warszawska); Tomasz Miller (Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych, Uniwersytet Jagielloński).

OPEN TIME OF CAS – "Dlaczego umieramy?", 21.12.2020

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na otwarte spotkanie zdalne z cyklu OPEN TIME OF CAS – Rozmowy i Rozumowania pt. „Dlaczego umieramy?”. Prelegentami będą: Jan Fronk (Wydział Biologii, Uniwersytet Warszawski); Stanisław Janeczko (Centrum Studiów Zaawansowanych, Politechnika Warszawska); Tomasz Miller (Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych, Uniwersytet Jagielloński

OPEN TIME OF CAS – „Czy światem rządzą prawa?”, 7.12.2020

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na otwarte spotkanie zdalne z cyklu OPEN TIME OF CAS – Rozmowy i Rozumowania pt. „Czy światem rządzą prawa?”. Prelegentami będą: Stanisław Janeczko (Centrum Studiów Zaawansowanych, Politechnika Warszawska); Tomasz Miller (Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych, Uniwersytet Jagielloński); Bartłomiej Skowron (Wydział Administracji i Nauk Społecznych, Politechnika Warszawska).