Otwarcie II konkursu w ramach programu Mobility PW - ETAP DRUGI OTWARTY

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych informuje, iż w dniu 13 czerwca 2022 r. został otwarty II konkurs w ramach programu Mobility PW. Regulamin konkursu po zmianach został przyjęty decyzją Rektora nr 151/2022 z dnia 6 czerwca 2022 r.

UWAGA!!! Nabór wniosków w konkursie MOBILITY PW II został podzielony na dwa etapy:

1. nabór otwarty do 30.06.2022 r. i obejmuje mobilności, które rozpoczną się do dnia 28.02.2023 r. - ETAP ZAMKNIĘTY

2. nabór otwarty do 31.08.2022 r. i obejmuje mobilności, które rozpoczną się do dnia 30.04.2023 r. - ETAP OTWARTY

SKŁADANIE WNIOSKÓW W KONKURSIE MOBILITY PW II ODBYWA SIĘ ZA POMOCĄ FORMULARZA ON-LINE

KONWERSATORIUM PW, 23.06.2022

Odczyt pt. "Wenusjańskie anomalie atmosferyczne i poszukiwanie życia w chmurach Wenus" wygłosi Janusz Pętkowskiastrobiolog związany z Zakładem Nauk o Ziemi, Atmosferze i Planetach w Massachusetts Institute of Technology (MIT). Prelegent jest jednym z liderów inicjatywy MIT-Breakthrough Venus Life Finder Mission Concept Study. Interesuje się gazami biosygnaturowymi, biochemią teoretyczną oraz badaniami prowadzącymi do znalezienia życia poza Ziemią. Obronił doktorat z biofizyki na University of Virginia w Charlottesville. Uzyskał magisterium i licencjat w dziedzinie biotechnologii i biologii molekularnej na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jest jednym z członków założycieli Polskiego Towarzystwa Astrobiologicznego.

STOWARZYSZENIE SINGULARIS - INAUGURACJA, 2.06.2022

Siódme Wyróżnienie Centrum Studiów Zaawansowanych PW przyznane Profesorowi Władysławowi Findeisenowi

Wyróżnienie Centrum Studiów Zaawansowanych KOSMOS PITAGORASA
dla Profesora Władysława Findeisena, 26.04.2022 r.
motto: Laus tibi, non tuleris qui vincula mente animoque/
Chwała Ci za to, że nie pozwoliłeś nałożyć więzów na swój umysł i swego ducha

ŚWIĘTA WIELKANOCNE - ŻYCZENIA

Uczelniana Oferta Dydaktyczna CSZ PW - propozycja na semestr letni 2022

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza do zapoznania się z ofertą wykładów ogólnouczelnianych w semestrze letnim 2021/2022.