Wydarzenia

Konwersatorium PW - "Odważ się robić wielkie rzeczy", Artur B. Chmielewski, 6.06.2023

Podczas odczytu prelegent przedstawi zagadnienie sposobu decydowania przez NASA dokąd wysłać przyszłe misje, oraz w których z nich Polacy mogą przyczynić się do pomocy.

OTWARCIE VIII KONKURSU MOBILITY PW - konkurs dla pracowników PW

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych informuje, iż w dniu 10 maja 2023 r. został otwarty VIII konkurs w ramach programu Mobility PW. Konkurs jest skierowany do pracowników PW. Nabór wniosków do 31 maja 2023 włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu i składania wniosków.

Seminarium uczelniane "Horyzonty Dyscyplin Nauki", 18.05.2023

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na ogólnouczelniane seminarium naukowe Horyzonty Dyscyplin Nauki pt. „Rola danych i technologii geoinformacyjnych w tworzeniu infrastruktury informacji przestrzennej państwa”.

Seminarium ma na celu przedstawienie osiągnięć zespołów reprezentujących poszczególne dyscypliny nauki w Politechnice Warszawskiej. Drugie spotkanie w cyklu będzie dotyczyło dyscypliny Inżynieria lądowa, geodezja i transport, omówione zostaną zagadnienia budowy krajowej infrastruktury informacji przestrzennych oraz metody jej włączenia w infrastrukturę europejską.

Obchody 15-lecia Centrum Studiów Zaawansowanych PW, 9.05.2023

W dniu 9 maja 2023 r. Centrum Studiów Zaawansowanych będzie obchodziło jubileusz 15-lecia powstania jednostki w Politechnice Warszawskiej.

OTWARCIE VII KONKURSU MOBILITY PW - konkurs tylko dla doktorantów PW

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych informuje, iż w dniu 19 kwietnia 2023 r. został otwarty VII konkurs w ramach programu Mobility PW. Konkurs jest skierowany do doktorantów - uczestników szkoły doktorskiej PW. Nabór wniosków do 7 maja 2023 włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu.

Seminarium uczelniane "Horyzonty Dyscyplin Nauki", 20.04.2023

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na ogólnouczelniane seminarium naukowe Horyzonty Dyscyplin Nauki pt. „Trójgłos na temat sztucznej inteligencji w genomice”.