Wydarzenia

TOPTECHNIKA - Applied AI: Outstanding Opportunities and Challenges - Artur W. Dubrawski, 14.02.2023

Centrum Studiów Zaawansowanych PW we współpracy z Wydziałem Matematyki i Nauk Informacyjnych PW zapraszają na wykład prof. Artura W. Dubrawskiego z Carnegie Mellon University (USA), którego obszarem badań naukowych jest dziedzina informatyki.

Otwarcie V konkursu w ramach programu MOBILITY PW

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych informuje, iż w dniu 19 grudnia 2022 r. został otwarty V konkurs w ramach programu Mobility PW. Konkurs jest skierowany do doktorantów i pracowników Politechniki Warszawskiej. Nabór wniosków do 30 stycznia 2023 włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu.

Otwarcie IV konkursu w ramach programu MOBILITY PW

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych informuje, iż w dniu 1 grudnia 2022 r. został otwarty IV konkurs w ramach programu Mobility PW. Konkurs jest skierowany do doktorantów. Nabór wniosków do 9 stycznia 2023 włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu.

TOPTECHNIKA - Machine Learning and Logic: Fast and Slow Thinking - Moshe Y. Vardi, 12.12.2022

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej we współpracy z Wydziałem Matematyki i Nauk Informacyjnych PW zapraszają na wykład poprowadzony zdalnie pt. "Machine Learning and Logic: Fast and Slow Thinking", który wygłosi Moshe Y. Vardi, izraelski matematyk i informatyk z Uniwersytetu Rice’a w Stanach Zjednoczonych.

Spotkanie inauguracyjne dla studentów ID, 24.10.2022

24 października 2022 roku w Sali 123 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbyło się pierwsze spotkanie studentów programu ID z przedstawicielami władz uczelni oraz członkami Rady Programowej.

Rozstrzygnięcie III konkursu Mobility PW

Komisja Konkursowa Mobility PW rozstrzygnęła III konkurs w ramach Programu.

Wyniki konkursu MOBILITY PW3 (pdf, 166,93 kB)

Konkurs zrealizowany w ramach NAWA PROM PW2