Wydarzenia

Otwarcie IV konkursu w ramach programu MOBILITY PW

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych informuje, iż w dniu 1 grudnia 2022 r. został otwarty IV konkurs w ramach programu Mobility PW. Konkurs jest skierowany do doktorantów. Nabór wniosków do 9 stycznia 2023 włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu.

TOPTECHNIKA - Machine Learning and Logic: Fast and Slow Thinking - Moshe Y. Vardi, 12.12.2022

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej we współpracy z Wydziałem Matematyki i Nauk Informacyjnych PW zapraszają na wykład poprowadzony zdalnie pt. "Machine Learning and Logic: Fast and Slow Thinking", który wygłosi Moshe Y. Vardi, izraelski matematyk i informatyk z Uniwersytetu Rice’a w Stanach Zjednoczonych.

Spotkanie inauguracyjne dla studentów ID, 24.10.2022

24 października 2022 roku w Sali 123 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbyło się pierwsze spotkanie studentów programu ID z przedstawicielami władz uczelni oraz członkami Rady Programowej.

Rozstrzygnięcie III konkursu Mobility PW

SCIENTIA SUPREMA - Nagroda Nobla w dziedzinie chemii - M. Stanley Whittingham, 21.11.2022

W ramach Konwersatorium PW - Scientia Suprema, profesor M. Stanley Whittingham, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii, weźmie udział w spotkaniu pt. „How the new energy sources impact technical civilization?", 21.11.2022

Konwersatorium PW - "Moja przygoda z nauką", prof. Marek Konarzewski, 24.11.2022

Odczyt wygłosi profesor Marek Konarzewski - biolog, badacz i popularyzator nauki, profesor nauk biologicznych, pracownik naukowy Uniwersytetu w Białymstoku, członek korespondent PAN, prezes-elekt PAN.