SCIENTIA SUPREMA - Nagroda Nobla w dziedzinie chemii - M. Stanley Whittingham, 21.11.2022

W ramach Konwersatorium PW - Scientia Suprema, profesor M. Stanley Whittingham, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii, weźmie udział w spotkaniu pt. „How the new energy sources impact technical civilization?", 21.11.2022

Rozstrzygnięcie III konkursu Mobility PW

Komisja Konkursowa Mobility PW rozstrzygnęła III konkurs w ramach Programu.

Wyniki konkursu MOBILITY PW3 (pdf, 166,93 kB)

Konkurs zrealizowany w ramach NAWA PROM PW2

Spotkanie inauguracyjne dla studentów ID, 24.10.2022

24 października 2022 roku w Sali 123 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbyło się pierwsze spotkanie studentów programu ID z przedstawicielami władz uczelni oraz członkami Rady Programowej.

Otwarcie III konkursu w ramach programu MOBILITY PW

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych informuje, iż w dniu 18 października 2022 r. został otwarty III konkurs w ramach programu Mobility PW. Konkurs jest skierowany do doktorantów. Nabór wniosków do 6 listopada 2022 r. włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu.

Rozstrzygnięcie II konkursu Mobility PW

Komisja Konkursowa Mobility PW rozstrzygnęła  1 i 2 etap II konkurs w ramach Programu.

Konkurs zrealizowany w ramach przedsięwzięcia „Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza” oraz projektów NAWA SEED i NAWA PROM PW 2.

Wizyta prof. Marii Chudnovsky w CSZ PW, 16.09.2022

W dniu 16.09.2022 Centrum Studiów Zaawansowanych gościło profesor Marię Chudnovsky z Wydziału Matematycznego Uniwersytetu w Princeton.