Wydarzenia

OTWARCIE VII KONKURSU MOBILITY PW - konkurs tylko dla doktorantów PW

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych informuje, iż w dniu 19 kwietnia 2023 r. został otwarty VII konkurs w ramach programu Mobility PW. Konkurs jest skierowany do doktorantów - uczestników szkoły doktorskiej PW. Nabór wniosków do 7 maja 2023 włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu.

Seminarium uczelniane "Horyzonty Dyscyplin Nauki", 20.04.2023

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na ogólnouczelniane seminarium naukowe Horyzonty Dyscyplin Nauki pt. „Trójgłos na temat sztucznej inteligencji w genomice”. 

Sympozjum matematyczne w Chęcinach, 2-5.03.2023

W dniach 2-5 marca 2023 w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej UW Korzecko w Chęcinach odbyło się Sympozjum matematyczne CBRS UW - CSZ PW - MiNI PW.

Seminarium uczelniane PW pt. „Europejska Ewaluacja Instytucjonalna Politechniki Warszawskiej”, 16.03.2023

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na Seminarium uczelniane PW pt. „Europejska Ewaluacja Instytucjonalna Politechniki Warszawskiej”, którego prelegentem będzie prof. Zbigniew Pakieła, pełnomocnik Rektora PW ds. jakości kształcenia i akredytacji.

Spotkanie odbędzie się w  dniu  16 marca 2023 r. o godz. 16.15 w sali 134 Gmachu Głównego PW.

Zapraszamy zainteresowane osoby do udziału w spotkaniu.

OTWARCIE VI KONKURSU MOBILITY PW - konkurs dla uczestników szkoły doktorskiej PW

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych informuje, iż w dniu 1 marca 2023 r. został otwarty VI konkurs w ramach programu Mobility PW. Konkurs jest skierowany do doktorantów - uczestników szkoły doktorskiej PW. Nabór wniosków do 24 marca 2023 włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu.

Uczelniana Oferta Dydaktyczna CSZ PW - propozycja na semestr letni 2023

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej, we współpracy ze Szkołą Doktorską PW, prowadzi międzywydziałowe interdyscyplinarne wykłady dla doktorantów i zaprasza do zapoznania się z ofertą wykładów ogólnouczelnianych w semestrze letnim 2022/2023.