Seminarium specjalistyczne - Analiza badań okulograficznych i symulacja ruchu oka, 03.03.2015

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na seminarium prof. Andrew Duchowskiego
(Szkoła Informatyki, Uniwersytet Clemson, USA, http://andrewd.ces.clemson.edu

pt. Analiza badań okulograficznych i symulacja ruchu oka.

Seminarium specjalistyczne - semestr letni 2015

Centrum Studiów Zaawansowanych PW oraz Centrum Informatyzacji PW zapraszają na kontynuację cyklu wykładów pt. „Problemy, metody i obliczenia wielkoskalowe oraz wyzwania modelowania inżynierskiego i biznesowego":

Uczelniana Oferta Studiów Zaawansowanych PW

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza do zapisów na wykłady w semestrze letnim 2015.

W Centrum Uwagi - spotkanie z Sekretarzem Stanu Kancelarii Prezydenta RP

Wizyta Ministra Olgierda Dziekońskiego w Centrum Studiów Zaawansowanych PW, 3.02.2015

Profesor wizytujÄ…cy - Dr Carlos Garcia - Mateo

Visiting Lecture - Advanced Bainitic Steels: Transformation, Microstructure and Properties, 23-26.02.2015 oraz 2, 3, 5, 6.03.2015

Rozstrzygnięcie konkursów CAS/37/POKL oraz CAS/38/POKL

Komisja Konkursowa rozstrzygnęła dodatkowe konkursy na naukowe stypendia wyjazdowe dla doktorantów PW - CAS/37/POKL oraz nauczycieli akademickich PW - CAS/38/POKL.