Druga edycja konkursów na celowe wyjazdowe stypendia naukowe

3-MIESIĘCZNE STYPENDIA WYJAZDOWE W RENOMOWANYCH JEDNOSTKACH NAUKOWYCH:
UNIWERSYTET W LUKSEMBURGU, DUŃSKI UNIWERSYTET TECHNICZNY W KOPENHADZE, POLITECHNIKA NANTES

Zostań członkiem międzynarodowego zespołu badawczego w prestiżowych jednostkach naukowych!

Powiększ swój dorobek naukowy!

Zdobądź nowe doświadczenia naukowe!

Rozstrzygnięcie konkursu na celowe wyjazdowe stypendia naukowe

Rozstrzygnięcie konkursu na celowe wyjazdowe stypendia naukowe CAS/II/POKL  dla nauczycieli akademickich

Profesor wizytujący -prof. Tomasz Wielicki

Visiting Lecture -  IDEAS, TOOLS AND SKILLS FOR MODERN MANAGEMENT, 14, 21, 28.11.2014 oraz 5, 12, 19, 12.2014

Biuletyn CSZ - Profundere Scientiam nr 11

Ukazał się 11. numer biuletynu Centrum Studiów Zaawansowanych Profundere Scientiam.

„Wirtualne środowisko pracy w cyklu życia produktu”, 4.11.2014

Centrum Studiów Zaawansowanych PW oraz Centrum Informatyzacji PW zapraszają na kolejny wykład realizowany w ramach Seminarium pt. "Problemy, metody i obliczenia wielkoskalowe oraz wyzwania modelowania inżynierskiego i biznesowego".

Profesor wizytujący - prof. Armen Sergeev

Visiting Lecture - MATHEMATICS AND PHYSICS: FORGED TOGETHER WITH ONE CHAIN, 28.10.2014