Profesor wizytujący - Dr Carlos Garcia - Mateo

Visiting Lecture - Advanced Bainitic Steels: Transformation, Microstructure and Properties, 23-26.02.2015 oraz 2, 3, 5, 6.03.2015

Rozstrzygnięcie konkursów CAS/37/POKL oraz CAS/38/POKL

Komisja Konkursowa rozstrzygnęła dodatkowe konkursy na naukowe stypendia wyjazdowe dla doktorantów PW - CAS/37/POKL oraz nauczycieli akademickich PW - CAS/38/POKL.

PRZEDŁUŻENIE TERMINU SKŁADANIA WNIOSKÓW DO 04.03.2015

3-MIESIĘCZNE STYPENDIA WYJAZDOWE W RENOMOWANYCH JEDNOSTKACH NAUKOWYCH:
UNIWERSYTET W LUKSEMBURGU, DUŃSKI UNIWERSYTET TECHNICZNY W KOPENHADZE, POLITECHNIKA NANTES

Zostań członkiem międzynarodowego zespołu badawczego w prestiżowych jednostkach naukowych!

Powiększ swój dorobek naukowy!

Zdobądź nowe doświadczenia naukowe!

Profesor wizytujący - prof. Victor Goryunov

Visiting Lecture - Local invariants of framed fronts in 3-manifolds, 05.02.2015

Profesor wizytujący - prof. Maxim Kazaryan

Visiting Lecture - Mathematical Physics of Hurwitz Numbers: Stratification of Hurwitz Spaces and Singularities, 05.02.2015

Academia Scientiarum Principalium — wykłady otwarte z matematyki i fizyki, 12 marca 2015

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza na sesję wykładów otwartych z matematyki i fizyki, adresowanych do studentów lat I-III, licealistów, nauczycieli i wszystkich innych zainteresowanych.