Wizyta japońskiego doktoranta matematyki Asahi Tsuchida, 10-31.07.2016

W ramach współpracy, wymiany międzyuczelnianej pomiędzy Politechniką Warszawską a Uniwersytetem Hokkaido w Japonii, na zaproszenie Centrum Studiów Zaawansowanych gościł z wizytą naukową japoński doktorant Asahi Tsuchida. Pobyt gościa odbył się w dniach 10-31 lipca 2016 r.

SEMINARIUM - prof. Stephen Yau, 5.07.2016

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na seminarium pt. "Kohn-Rossi cohomology and nonexistence of CR morphisms between compact strongly pseudoconvex CR manifolds". WykÅ‚ad odbÄ™dzie siÄ™  5.07.2016 o godz. 15.15 w sali nr 403 - Instytut Matematyczny PAN, ul. Åšniadeckich 8, Warszawa.

Prof. Stephen Yau

Wizyta prof. Petera J. Giblina z University of Liverpool

W dniach 21 czerwca - 2 lipca 2016 r. Centrum Studiów Zaawansowanych miało zaszczyt gościć profesora wizytującego Petera J. Giblina z University of Liverpool.

Spotkanie z cyklu "W Centrum Uwagi", 20.06.2016

W dniu 20 czerwca 2016 r. odbyło się spotkanie w Centrum Studiów Zaawansowanych z udziałem Dziekanów Wydziałów Politechniki Warszawskiej. Rozmowie przewodniczył Dyrektor CSZ, prof. Stanisław Janeczko.

Spotkanie seminaryjne PEWNOŚĆ, NIEPEWNOŚĆ...I MATEMATYKA, 10.06.2016

Na zakończenie semestru letniego roku ak. 2015/16 w dniu 10 czerwca 2016 r. odbyło się spotkanie seminaryjne ze studentami Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW.

"Forum of understanding on Nanomaterials and their interdisciplinary applications", 3-5.06.2016

W dniach 3-5 czerwca 2016 r. w hotelu Windsor w Jachrance odbyło się „Forum of understanding on Nanomaterials and their interdisciplinary applications" pod przewodnictwem Naukowego Komitetu Organizacyjnego w składzie: prof. Michael Giersig z Wydziału Fizyki na Freie University w Berlinie, prof. Stanisław Janeczko – Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych PW oraz prof. Małgorzata Lewandowska z Wydziału Inżynierii Materiałowej PW.