Seminarium specjalistyczne, 14.04.2015

Visiting professor - Victor Goryunov, University of Liverpool (UK)

Visiting Lecture - Equivariant function singularities and reflection groups, 24.03.2015

Seminarium specjalistyczne - Potencjał współpracy ICM z Politechniką Warszawską, 31.03.2015

Centrum Studiów Zaawansowanych PW oraz Centrum Informatyzacji PW zapraszają na wykład z cyklu pt. „Problemy, metody i obliczenia wielkoskalowe oraz wyzwania modelowania inżynierskiego i biznesowego":

Profesor wizytujący - Adam Kowalczyk, Centre for Neural Engineering, Australia

Visiting Lecture - Detection of rare causal dna mutations from common markers: sample applications, 30.03.2015

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na wykład prof. Adama Kowalczyka (Centre for Neural Engineering, The University of Melbourne, Australia):

Konwersatorium PW - prof. Adam Kowalczyk

Profesor Adam Kowalczyk wygłosi odczyt pt. Computational and Statistical Challenges of Genome-Wide Detection of Biomarkers Associated with Diseases and Agricultural Traits”, 19.03.2015

Profesor wizytujący - Kam Weng Tam, University of Macau, China

Profesor Kam Weng Tam wygłosi serię wykładów: