Szóste warsztaty Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i CSZ

logo_KFnrD_2014

Grafy — wybrane zagadnienia

W dniach 12-15 grudnia 2014 r. odbyły się szóste warsztaty Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i CSZ, zatytułowane Grafy — wybrane zagadnienia. Uczestnikami byli najzdolniejsi młodzi miłośnicy matematyki — podopieczni KFnrD.

Rozstrzygnięcie konkursów na celowe wyjazdowe stypendia naukowe

Komisja Konkursowa Centrum Studiów Zaawansowanych rozstrzygnęła konkury na celowe wyjazdowe stypendia naukowe dla doktorantów CAS/III/POKL oraz nauczycieli akademickich CAS/IV/POKL.

Druga edycja konkursów na celowe wyjazdowe stypendia naukowe

3-MIESIĘCZNE STYPENDIA WYJAZDOWE W RENOMOWANYCH JEDNOSTKACH NAUKOWYCH:
UNIWERSYTET W LUKSEMBURGU, DUŃSKI UNIWERSYTET TECHNICZNY W KOPENHADZE, POLITECHNIKA NANTES

Zostań członkiem międzynarodowego zespołu badawczego w prestiżowych jednostkach naukowych!

Powiększ swój dorobek naukowy!

Zdobądź nowe doświadczenia naukowe!

Rozstrzygnięcie konkursu na celowe wyjazdowe stypendia naukowe

RozstrzygniÄ™cie konkursu na celowe wyjazdowe stypendia naukowe CAS/II/POKL  dla nauczycieli akademickich

Profesor wizytujÄ…cy -prof. Tomasz Wielicki

Visiting Lecture -  IDEAS, TOOLS AND SKILLS FOR MODERN MANAGEMENT, 14, 21, 28.11.2014 oraz 5, 12, 19, 12.2014

Biuletyn CSZ - Profundere Scientiam nr 11

Ukazał się 11. numer biuletynu Centrum Studiów Zaawansowanych Profundere Scientiam.