ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE 2017

Sympozjum w Sterdyni „Złożoność struktur i samoorganizacja materii”

W dniach 17-19 listopada 2017 r. w Pałacu Ossolińskich w Sterdyni odbyło się sympozjum Centrum Studiów Zaawansowanych pt. „Złożoność struktur i samoorganizacja materii”.

Dyrektor CSZ PW, prof. S. Janeczko gościem w Polskim Radiu

6 listopada 2017 r. profesor Stanisław Janeczko udzielił wywiadu Polskiemu Radiu, opowiadając o swoich dokonaniach zawodowych.

Link do audycji znajduje się tutaj.

Wizyta prof. Keizo Yamaguchi, 14.11.2017

W dniu 14.11.2017 Centrum Studiów Zaawansowanych na zaproszenie prof. Stanisława Janeczko odwiedził profesor wizytujący Keizo Yamaguchi z Hokkaido University w Japonii.

Spotkanie Otwartych Umysłów II, 26.10.2017

Drugie wydarzenie z cyklu "Spotkania otwartych umysłów" pt."Marian Smoluchowski - otwarty umysł nauki XIX i XX wieku" poświęcone zostało genialnemu polskiemu fizykowi, z okazji obchodów stulecia jego śmierci.

Konwersatorium PW "O Marianie Smoluchowskim w setną rocznicę śmierci"

Profesor Bogdan Cichocki z Instytutu Fizyki Teoretycznej Uniwersytetu Warszawskiego wygłosi odczyt pt. „O Marianie Smoluchowskim w setną rocznicę śmierci", 26.10.2017