Wizyta profesora wizytujÄ…cego Yosefa Yomdina w CSZ, 20.04.2017

W dniu 20 kwietnia 2017 roku Centrum Studiów Zaawansowanych odwiedził Profesor Yosef Yomdin, znakomity matematyk, pracujący w Weizmann Institute of Science, Faculty of Mathematics and Computer Science (Rehovot, Israel).

Konwersatorium PW - "Challenges in Earth Observation - DLR perspective"

Profesor Hansjörg Dittus z German Aerospace Center - DLR wygÅ‚osi odczyt pt. â€žChallenges in Earth Observation - DLR perspective", 19.04.2017

Spotkanie seminaryjne w CSZ, 31.03.2017

W dniu 31 marca 2017 roku w siedzibie Centrum Studiów Zaawansowanych odbyło się spotkanie seminaryjne pt. "Nieskończona siła wizji pitagorejskiej".

Wizyta profesora wizytujÄ…cego Takashiego Nishimury, 15-23.03.2017

W dniach 15-23 marca 2017 roku Centrum Studiów Zaawansowanych odwiedził wybitny matematyk, profesor wizytujący Takashi Nishimura z Institute of Environment and Information Sciences, Yokohama National University w Japonii.

Seminarium specjalistyczne - semestr letni 2017

Centrum Studiów Zaawansowanych PW, WydziaÅ‚ ZarzÄ…dzania PW oraz Centrum Informatyzacji PW zapraszajÄ… w semestrze letnim 2017 na Seminarium pt. Wyzwania Modelowania Inżynierskiego i Biznesowego.

Uczelniana Oferta Dydaktyczna CSZ PW - zapisy

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza do zapisów na wykłady w semestrze letnim 2016/2017.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do doktorantów naszej Uczelni, ale mogÄ… skorzystać z niej również studenci i pracownicy naukowi z innych instytucji badawczych.

Zapisy na stronach: wykłady podstawowe oraz wykłady specjalne.