Profesor wizytujący w CSZ PW - Federico Sanchez-Bringas, 25.04.2018

Prof. Federico Sanchez, Prof. Stanisław Janeczko

W dniu 25 kwietnia 2018 r., gościem Centrum Studiów Zaawansowanych był profesor wizytujący Federico Sanchez-Bringas (Universidad Nacional Autonoma de Mexico), matematyk.

Czwarte Wyróżnienie Centrum Studiów Zaawansowanych PW przyznane profesorowi Ianowi Stewartowi

Wyróżnienie Centrum Studiów Zaawansowanych „Kosmos Pitagorasa” Laus tibi, non tuleris qui vincula mente animoque dla profesora Iana Stewarta z Uniwersytetu w Warwick, 12.04.2018 r.

Obchody 10-lecia działalności CSZ PW - relacja

Obchody 10-lecia działalności CSZ PW odbyły się w dniu 12 kwietnia 2018 r. w Małej Auli Gmachu Głównego PW. Gościem specjalnym był prof. Ian Stewart z Uniwersytetu w Warwick w Wielkiej Brytanii, który wygłosił odczyt pt. "How to Tell the Ducks from the Rabbits Mathematics of Visual Illusions".

Sympozjum "Recognition and Creation in Science and Technology",13-15.04.2018, Sterdyń

W ramach obchodów 10-lecia działalności Centrum Studiów Zaawansowanych w dniach 13-15 kwietnia 2018 r. odbyło się sympozjum pt. "Recognition and Creation in Science and Technology".

Obchody 10-lecia Centrum Studiów Zaawansowanych PW

Centrum Studiów Zaawansowanych obchodzi w 2018 roku 10-lecie swojej działalności. Z tej okazji specjalny odczyt pt. "How to Tell the Ducks from the Rabbits Mathematics of Visual Illusions" wygłosi znakomity gość, profesor Ian Stewart z Uniwersytetu w Warwick w Wielkiej Brytanii, wybitny matematyk, znany na całym świecie popularyzator nauki.

Seminarium specjalistyczne - semestr letni 2018

Centrum Studiów Zaawansowanych PW, Wydział Zarządzania PW oraz Centrum Informatyzacji PW zapraszają w semestrze letnim 2018 na kontynuację Seminarium pt. Wyzwania Modelowania Inżynierskiego i Biznesowego.