Kółka matematyczne

Kółka matematyczne dla gimnazjalistów i licealistów odbywały się od wiosny 2010 r. do jesieni 2011 r. 

Kółko matematyczne 21 października 2011

21 października 2011 r. odbyło się spotkanie kółka matematycznego dla grupy ok. 50 uczniów z klas akademickich I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu.

Kółka matematyczne 24 marca 2011 (dla LO) i 31 marca 2011 (dla gimnazjum)

Centrum Studiów Zaawansowanych oraz Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej zapraszają na kolejne spotkania kółek matematycznych:

Najbliższe kółka matematyczne

Najbliższe kółka matematyczne odbędą się po feriach zimowych 2011.

Chętnie zorganizujemy kółko „na zamówienie": dla określonej grupy uczniów (z gimnazjum lub liceum), w dogodnym dla tej grupy terminie i na umówiony temat. Zainteresowanych opiekunów grup prosimy o kontakt mailowy.

Kółko matematyczne — drugie zajęcia

Drugie w roku szkolnym 2010/11 spotkania kółek matematycznych, organizowanych przez Centrum Studiów Zaawansowanych PW i Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej, odbędą się:

Kółko matematyczne 2010/2011 — pierwsze spotkania

Znane są już terminy i tematy pierwszych w tym roku szkolnym kółek matematycznych, organizowanych przez Centrum Studiów Zaawansowanych PW i Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej.

Kółko matematyczne 20 maja 2010

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej i Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej zapraszają licealistów, uczniów klas III gimnazjum, nauczycieli i wszystkich innych zainteresowanych na kółko matematyczne.