Wizyta sekretarza generalnego ENHANCE EU Naveeda Syeda, 20.09.2021

Dyrektor CSZ Stanisław Janeczko, dyrektor CWM Grzegorz Robak, sekretarz gen. Enhance Naveed Syed

W dniu 20.09.2021 gościem Centrum Studiów Zaawansowanych był Naveed Syed, sekretarz generalny w ENHANCE EU oraz dyrektor Centrum Współpracy Międzynarodowej PW mgr Grzegorz Robak.

European Universities of Technology Alliance ENHANCE, to konsorcjum siedmiu europejskich uczelni wyższych, bÄ™dÄ…cych czoÅ‚owymi uczelniami technicznymi w swych krajach  -  Politechniki Warszawskiej, uczelni z Niemiec (Politechnika w Berlinie, Politechnika w Akwizgranie), Szwecji (Uniwersytet Techniczny Chalmersa w Göteborgu), Norwegii (Norweski Uniwersytet Naukowo-Techniczny w Trondheim), WÅ‚och (Politechnika w Mediolanie) i Hiszpanii (Politechnika w Walencji).

Tematem spotkania było przedstawienie profilu działalności Centrum Studiów Zaawansowanych w kontekście planowanej współpracy uczelni stowarzyszonych w konsorcjum, w środowisku międzynarodowym.

Więcej na temat organizacji Enhance :