Wigilia w Centrum Studiów Zaawansowanych, 17.12.2018

W dniu 17.12.2018 w siedzibie Centrum Studiów Zaawansowanych odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem gości, związanych z działalnością Centrum.

Tradycyjne świąteczne życzenia uświetniło wręczenie przez dyrektora CSZ prof. Stanisława Janeczko honorowej statuetki Geniusza Wiedzy profesorowi Włodzimierzowi Kurnikowi, w uznaniu za zasługi dla Centrum Studiów Zaawansowanych. Prof. Kurnik podczas drugiej kadencji rektorskiej na Politechnice Warszawskiej w latach 2008-2012, w odpowiedzi na inicjatywę prof. Stanisława Janeczko, podjął decyzję o powstaniu Centrum Studiów Zaawansowanych i wspierał tę jednostkę w początkach jej działalności.

W spotkaniu, obok wicedyrektora CSZ, prof. Piotra PrzybyÅ‚owicza oraz zespoÅ‚u Centrum, wziÄ™li udziaÅ‚ miÄ™dzy innymi: Prof. Elżbieta JarzÄ™bowska (WydziaÅ‚ Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa PW), Prof. Jerzy Banaszek (WydziaÅ‚ Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa PW), Prof. Leszek Adamowicz (WydziaÅ‚ Fizyki PW), Prof. Jerzy Kijowski (PAN), Dziekan WydziaÅ‚u Architektury prof. PW Jan SÅ‚yk, Prof. Krzysztof Zaremba, dziekan WydziaÅ‚u Elektroniki i Technik Informacyjnych PW, Prof. Ewa Bartnik (Instytut Genetyki i Biotechnologii UW), Joanna PÄ™tkowska (WydziaÅ‚ Architektury PW), Prof. Franciszek Krok (WydziaÅ‚ Fizyki), Prof. Piotr WolaÅ„ski (WydziaÅ‚ Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa), Prof. WÅ‚odzimierz Kurnik, Dyrektor Instytutu Podstaw Budowy Maszyn (SIMR PW), Prof. Roman Morawski (WydziaÅ‚ Elektroniki i Technik Informacyjnych PW), Dr Adrian Kuźniar (WydziaÅ‚ Filozofii i Socjologii UW), Prof. MaÅ‚gorzata Lewandowska (WydziaÅ‚ Inżynierii MateriaÅ‚owej Politechniki Warszawskiej), Dr Leszek Mellibruda, wykÅ‚adowca CSZ PW.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia w galerii.