Seminarium uczelniane "Horyzonty Dyscyplin Nauki", 20.04.2023

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na ogólnouczelniane seminarium naukowe Horyzonty Dyscyplin Nauki pt. „Trójgłos na temat sztucznej inteligencji w genomice”.

Seminarium ma na celu przedstawienie osiągnięć zespołów reprezentujących poszczególne dyscypliny nauki w Politechnice Warszawskiej. Pierwsze spotkanie w cyklu będzie dotyczyło dyscypliny Informatyka techniczna i telekomunikacja, omówione zostaną zagadnienia rozwoju zastosowań metod sztucznej inteligencji w biologii molekularnej i medycynie, przyczyniającego się do poprawy diagnostyki medycznej.

Prelegentami seminarium będą prof. dr hab. Dariusz Plewczyński (WMiNI), dr hab. inż. Robert Nowak (WEiTI) oraz dr hab. inż. Tomasz Gambin (WEiTI), zaś koreferentami Piotr Wygocki (MIM Fertility) i prof. dr hab. inż. Przemysław Biecek (WMiNI), wydarzenie poprowadzi dr hab. inż. Wojciech Mazurczyk (WEiTI).

Seminarium online odbędzie się dnia 20 kwietnia 2023 r. o godz. 16.15 na platformie TEAMS.

UWAGA! ZMIANA, PROSIMY O PONOWNĄ REJESTRACJĘ (aktualizacja 20.04.2023 r. o godz. 15.00) Rejestracja na wydarzenie dla osób z PW znajduje się tutaj, zaś szczegóły dołączania do spotkania tutaj:  instrukcja dołączania do spotkania

Dla osób spoza PW szczegóły dołączania do spotkania online znajdują się tutaj:  instrukcja dołączania do spotkania dla osób spoza PW

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w seminarium.