OPEN TIME OF CAS - „Symetria w strukturze Wszechświata, symetria w biologii i fizyce”, 16.12.2021

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na otwarte spotkanie online z cyklu OPEN TIME OF CAS – Rozmowy i Rozumowania pt. „Symetria w strukturze Wszechświata, symetria w biologii i fizyce". Prelegentami będą: dr hab. Andrzej Dragan (Wydział Fizyki, Uniwersytet Warszawski); prof. Jan Fronk (Wydział Biologii, Uniwersytet Warszawski); prof. Stanisław Janeczko (Centrum Studiów Zaawansowanych, Politechnika Warszawska).

Spotkanie odbędzie się 16 grudnia 2021 r. o godz. 16:15 na platformie online. W celu uzyskania linku do spotkania, prosimy o przesłanie prośby pod adres csz@pw.edu.pl.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wydarzeniu i dyskusji.