WORKSHOP on Mathematics for Industry (WMI), 25-29.09.2023

Centrum Studiów Zaawansowanych zaprasza na warsztaty WORKSHOP on Mathematics for Industry, Podstawy matematyki w strukturach nanomedycyny i sensorach życia. Warsztaty odbÄ™dÄ… siÄ™ 25-29 wrzeÅ›nia 2023 na na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Workshop on Algebraic and Analytic Singularities (WAAS), 18-22.09.2023

Zapraszamy na warsztaty Workshop on Algebraic and Analytic Singularities (WAAS), które odbędą się w dniach 18-22 września 2023 roku na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. W ramach warsztatów odbędą się trzy serie Master Course.

Wyniki trzeciego konkursu na granty dydaktyczne w PW

W wyniku rozstrzygnięcia trzeciego konkursu na granty dydaktyczne w PW, Komisja Konkursowa przyznała dofinansowanie 11 projektom.

Innowacje dydaktyczne - OTWARCIE III KONKURSU

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej ma przyjemność ogÅ‚osić III Konkurs na granty dydaktyczne w Politechnice Warszawskiej. Szczegółowe zasady konkursu okreÅ›la Regulamin stanowiÄ…cy zaÅ‚Ä…cznik do decyzji Rektora nr 148/2023 r. z dnia 13 czerwca 2023 r. oraz informacja konkursowa

Nabór wniosków odbywa siÄ™ za pomocÄ… formularza dostÄ™pnego na stronie https://badawcza.pw.edu.pl/Konkursy/Aktualne-konkursy/Granty-dydaktyczne-III

IX KONKURS MOBILITY PW - konkurs dla doktorantów - uczestników szkoły doktorskiej PW - ZAMKNIĘTY

Dyrektor Centrum Studiów Zaawansowanych informuje, iż w dniu 12 czerwca 2023 r. zostaÅ‚ otwarty IX konkurs w ramach programu Mobility PW. Konkurs jest skierowany do doktorantów - uczestników szkoÅ‚y doktorskiej PW. Nabór wniosków do 30 czerwca 2023 wÅ‚Ä…cznie. Zapraszamy do zapoznania siÄ™ z zasadami konkursu i skÅ‚adania wniosków.

Konwersatorium PW - "Odważ się robić wielkie rzeczy", Artur B. Chmielewski, 6.06.2023

Podczas odczytu prelegent przedstawi zagadnienie sposobu decydowania przez NASA dokąd wysłać przyszłe misje, oraz w których z nich Polacy mogą przyczynić się do pomocy.