Konferencja naukowa Ethics and AI 2024.09.23

• Submission deadline: 30 June 2024
  • Notification of acceptance/rejection: 15 August 2024

PROFESOR HONOROWY PW - Jerzy Rużyłło, 2.07.2024

W dniu 2 lipca br. odbyła się uroczystość wręczenia statusu profesora honorowego PW, profesorowi Jerzemu Rużyłło.

Wyróżnienie CSZ PW "Kosmos Pitagorasa", prof. Michael Berry, 7.05.2024

W dniu 7 maja 2024 r. odbędzie się uroczystość wręczenia Wyróżnienia CSZ PW "Kosmos Pitagorasa" dla prof. Michaela Berry'ego, wybitnego fizyka brytyjskiego. Z tej okazji laureat wygłosi odczyt pt. "Four geometrical-optics illusions".

Dysputy Pitagorejskie "Internal and external limits of knowledge", 8.05.2024

W dniu 8 maja 2024 r. Centrum Studiów Zaawansowanych organizuje spotkanie z cyklu Dysputy Pitagorejskie pt. "Internal and external limits of knowledge" z udziałem prof. M. Berry'ego, prof. A. Dragana i prof. S. Janeczko.

Seminarium uczelniane "Horyzonty Dyscyplin Nauki", 16.05.2024

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na ogólnouczelniane seminarium naukowe Horyzonty Dyscyplin Nauki pt. „ Miasta przyszłości. Utopia czy konieczność.".

Spotkanie online odbędzie się na platformie TEAMS.

Seminarium uczelniane "Horyzonty Dyscyplin Nauki", 4.04.2024

Centrum Studiów Zaawansowanych PW zaprasza na ogólnouczelniane seminarium naukowe Horyzonty Dyscyplin Nauki pt. „Rola modelowania i badań in-situ w zakresie zmian klimatu i jakości powietrza atmosferycznego w celu ochrony środowiska i zdrowia.

Spotkanie online odbędzie się na platformie TEAMS.