Profesor wizytujący w CSZ PW - Michaił Żytomirski, 13.09.2018

Prof. Michił Żytomirski z żoną, prof. Stanisław Janeczko

W dniu 13 września 2018 r. gościem Centrum Studiów Zaawansowanych był profesor wizytujący Michaił Żytomirski z Technion–Israel Institute of Technology, Haifa, Izrael.

International Seminar - "MXenes - a new family of 2D materials", 10.09.2018

The seminar will be held at the Faculty of Materials Science and Engineering (MSE) Warsaw University of Technology (WUT), Warsaw, on 10th of September 2018 startig at 9.30 a.m., Wołoska 141 street, room 215.

Konwersatorium PW - „For Sustainable Development of the Whole World by Renewable Energy", 19.06.2018

Profesor Koji Hashimoto z Tohoku University w Sendai w Japonii wygłosi odczyt, w języku angielskim, pt. „For Sustainable Development of the Whole World by Renewable Energy", 19.06.2018

Profesor wizytujący w CSZ PW - Federico Sanchez-Bringas, 25.04.2018

Prof. Federico Sanchez, Prof. Stanisław Janeczko

W dniu 25 kwietnia 2018 r., gościem Centrum Studiów Zaawansowanych był profesor wizytujący Federico Sanchez-Bringas (Universidad Nacional Autonoma de Mexico), matematyk.

Czwarte Wyróżnienie Centrum Studiów Zaawansowanych PW przyznane profesorowi Ianowi Stewartowi

Wyróżnienie Centrum Studiów Zaawansowanych „Kosmos Pitagorasa” Laus tibi, non tuleris qui vincula mente animoque dla profesora Iana Stewarta z Uniwersytetu w Warwick, 12.04.2018 r.

Obchody 10-lecia działalności CSZ PW - relacja

Obchody 10-lecia działalności CSZ PW odbyły się w dniu 12 kwietnia 2018 r. w Małej Auli Gmachu Głównego PW. Gościem specjalnym był prof. Ian Stewart z Uniwersytetu w Warwick w Wielkiej Brytanii, który wygłosił odczyt pt. "How to Tell the Ducks from the Rabbits Mathematics of Visual Illusions".