Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej, 25.05.2024

W dniu 25 maja br. w Politechnice Warszawskiej odbyły się Drzwi Otwarte dla chętnych do studiowania na uczelni.

W ramach tego wydarzenia, Koordynator studiów ID (indywidualne interdyscyplinarne studia politechniczne - Indywidualna Droga), prof. Barbara Roszkowska-Lech zorganizowała stanowisko informacyjne promujące studia ID.

Podczas Drzwi Otwartych zgłosiło się wielu zainteresowanych ze szczegółowymi pytaniami. Oprócz Koordynatora studiów ID oraz pracownika Centrum Studiów Zaawansowanych, odpowiedzi udzielali studenci ID z różnych Wydziałów PW, dzieląc się swoimi doświadczeniami i osiągnięciami w ramach dodatkowego kształcenia, jakie umożliwia im studiowanie indywidualnie, międzywydziałowo i interdyscyplinarnie. Zainteresowanym rozdawano materiały informująco-promocyjne.